PRODUCTES

filtres

preus

marques

SABLES AMANDES CIT.U BIO 200G

U BIO

  • Codi EAN: 3256220368230
  • Codi de referència: 737309
  • Marca: U BIO
  • 2,71 €
  • 13,55 €/Kg

Per 100 g : Energia : 2044 kJ Energia : 488 kcal Greixos : 23 g Dels quals saturats : 12 g Hidrats de carboni : 61 g Sucres : 25 g Fibra dietètica : 2,5 g Proteïnes : 8 g Sal : 0,36 g

SABLES AMANDES CIT.U BIO 200G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...