PRODUCTES

filtres

preus

marques

PETALE.CERE.SS GLUTEN GER.300G

GERBLE

  • Codi EAN: 3175681084780
  • Codi de referència: 857612
  • Marca: GERBLE
  • 4,64 €
  • 15,47 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1693.0kJ

Valor energètic (kcal): 400.0kcal

Greixos: 5.0g

Dels quals saturats: 2.6g

Hidrats de carboni: 80.0g

Sucres: 15.0g

Proteïnes: 6.8g

Sal: 0.54g

Fibra dietètica: 4.1g

PETALE.CERE.SS GLUTEN GER.300G

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...