PRODUCTES

filtres

preus

marques

SCHAR PA TORRAT S/GLUTEN 260GR

SCHAR

  • Codi EAN: 8008698028551
  • Codi de referència: 746462
  • Marca: SCHAR
  • 5,79 €
  • 22,27 €/Kg

Per 100g:

Valor energètic (kJ): 1656.0kJ

Valor energètic (kcal): 393.0kcal

Greixos: 6.3g

Dels quals saturats: 0.6g

Hidrats de carboni: 76.0g

Sucres: 4.4g

Proteïnes: 3.9g

Sal: 1.8g

Fibra dietètica: 8.1g

SCHAR PA TORRAT S/GLUTEN 260GR

PRODUCTES RELACIONATS

Image

YFOOD BATUT VANILLA SUBSTITUTI 500GR

YFOOD

  • 4,19 €
  • 8,38 €/Litre
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN DE QUINOA FARCIDA DE CACAO 200 G

GERMINAL

  • 3,99 €
  • 19,95 €/Kg
Image

ALCE NERO PENNE DE BLAT I ARRÒS S/GLUTEN 250 G

ALCE NERO

  • 3,99 €
  • 15,96 €/Kg
Image

GERMINAL GALETA S/GLUTEN SARRACENO FARCIDA DE NABIUS 200 G

GERMINAL

  • 3,45 €
  • 17,25 €/Kg
Loading...