PRODUCTES

filtres

preus

marques

U PETIT BEURRE BIO 150GR.

U BIO

  • Codi EAN: 3256223667484
  • Codi de referència: 795131
  • Marca: U BIO
  • 2,14 €
  • 14,27 €/Kg

Per 100 g : Energia 1983 kJ / 472 kcal Greixos 18 g Dels quals saturats 12 g Hidrats de carboni 68 g Sucres 23 g Fibra dietètica 3.7 g Proteïnes 7.7 g Sal 0.86 g.

U PETIT BEURRE BIO 150GR.

PRODUCTES RELACIONATS

Image

GERBLE GALETA DE DESDEJUNI A/ XOCOLATA 200GR

GERBLE

  • 3,05 €
  • 15,25 €/Kg
Image

U BIO MINI CRACKERS 110GR

U BIO

  • 2,35 €
  • 21,36 €/Kg
Image

VOELKEL SUC DE REMOLATXA DEMETER BIO 700ML (

VOELKEL

  • 4,99 €
  • 7,13 €/Litre
Image

LA FINESTRA SUL CIELO FARINA D'AMETLLA - 100% COMPOSTABLE 20

LA FINESTRA SUL CIELO

  • 7,99 €
  • 39,95 €/Kg
Loading...